Zażalenie Getin Noble Bank S.A. zostało oddalone. Nasi klienci nie zapłacą ani złotówki na rzecz Banku przez cały okres trwania procesu! Postanowienie jest już prawomocne.

Do naszej kancelarii wpłynęło dzisiaj postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie (sygn. XXVIII Cz 11/21), którym oddalone zostało zażalenie Getin Noble Bank S.A. na postanowienie o udzieleniu zabezpieczenia. W konsekwencji nasi klienci w całym okresie trwania sporu frankowego nie zapłacą już ani jednej raty na rzecz pozwanego Banku. To bardzo korzystne rozstrzygnięcie dla naszych klientów, którzy od dłuższego czasu borykali się z uciążliwą spłatą kredytu frankowego.

W ocenie sądu II instancji przedstawione przez nas dowody oraz argumenty wskazują, że najprawdopodobniej istnieją podstawy do ustalenia nieważności umowy kredytu. Oczywiście na końcowy wyrok będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, gdyż sąd musi teraz przeprowadzić całe postępowanie dowodowe, ale o ileż przyjemniej się czeka, nie musząc już co miesiąc spłacać rat. Nasi klienci będą mogli już teraz poczuć namiastkę normalności.

Prawomocne postanowienie zostało wydane przez sędzię del. Agnieszkę Kossowską.

Sprawę prowadzi mec. Daniel Ostaszewski oraz mec. Jacek Firlej.


Kancelaria Czyżewski Nowojski Ostaszewski sp. k. świadczy usługi prawne m.in. w zakresie spraw frankowych.

Dane kontaktowe:
d.ostaszewski@cno-legal.pl,
telefon: 511-030-795

Getin Noble Bank

Ostatnie posty: