DOŚWIADCZONA KANCELARIA FRANKOWA W BYDGOSZCZY

Frankowicze z Bydgoszczy i Torunia mogą na nas liczyć!

Połączyliśmy siły z adwokatem Bydgoskiej Izby Adwokackiej – Rafałem Przybyszewskim, który ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Prężnie rozwijał również swoją działalność dziennikarską w redakcji TVN24 oraz TVP. Aktualnie prowadzi kancelarię adwokacką w Bydgoszczy i współpracuje z renomowanymi kancelariami z całej Polski. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, nie tylko z zakresu prawa, skutecznie pełni rolę pełnomocnika w sprawach cywilnych i obrońcy w procesach karnych.

Cieszymy się, że możemy współpracować w sprawach frankowych z profesjonalistą i pasjonatem prawa. To dla obu stron szansa na rozwój i wymianę doświadczeń. Skuteczna pomoc w sprawach frankowych to nasza specjalność!

Bezpłatna konsultacja

Ostaszewski - kredyty frankowe | Oddział w w Bydgoszczy

Zespół kancelarii

adwokat bydgoszcz

Rafał Przybyszewski

Adwokat
  • Skutecznie pełni rolę pełnomocnika w sprawach cywilnych i obrońcy w procesach karnych .
  • Współpracuje z doświadczonymi adwokatami i zespołami specjalistów renomowanych kancelarii z całej Polski.
  • Jako aplikant adwokacki zdobywał doświadczenie w obsłudze spółek i przedsiębiorców, współtworząc zespół prawników Konsorcjum Adwokatów w Bydgoszczy..
  • Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

 

Rzeczowy w mowie, precyzyjny w piśmie, konsekwentny w działaniu. Zawsze wierzy w sukces, dlatego wnikliwie analizuje ryzyko i wytrwale poszukuje nowych możliwości. Dzięki ugruntowanej wiedzy, bogatemu doświadczeniu i rozważaniu potrzeb klientów, śmiałe strategie przekuwa w pożądane rezultaty. Przestrzega najwyższych standardów etyki zawodowej, a relacje z klientami opiera na zasadzie pełnej dyskrecji i zaufania

Daniel Ostaszewski

Adwokat, Mediator
  • Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze największych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą (w tym spółek giełdowych).
  • Specjalista w dziedzinie prawa handlowego i cywilnego.
  • Swoje doświadczenie zdobywał w najlepszych kancelariach prawnych w kraju.
  • Ukończył studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Università degli Studi di Catania we Włoszech.

 

Oprócz pracy zawodowej zajmuje się działalnością dydaktyczną prowadząc wykłady, szkolenia oraz publikując artykuły w prasie prawniczej. Uczestnik licznych konferencji polskich oraz międzynarodowych. Biegle posługuje się językiem angielskim. Autor poczytnego bloga Spółki w praktyce.

Poza pracą zawodową występuje na deskach teatrów oraz maluje i gra na gitarze. Od dziecka kocha sport.

Marcin Nowojski

Adwokat, Ekonomista

Krzysztof Czyżewski

Adwokat

Jacek Firlej

Aplikant radcowski

Mecenas Ostaszewski w mediach

Mecenas Ostaszewski był wielokrotnie zapraszany przez media w roli eksperta. Poniżej wybrane publikacje dla wiodących programów oraz portali informacyjnych . Kliknij na nazwę lub zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej.

Wypowiedzi w programach telewizyjnych

Fakty TVN

Fakty TVN

Polsat

News

Wypowiedzi dla portali:

Laureat konkursu Orły Prawa 2020

Zdobyliśmy prestiżowe wyróżnienie Orły Prawa 2020 przyznawane na podstawie ocen klientów w serwisach społecznościowych i branżowych.